6.10.2021 - 1 urodziny projektu AP SPRAWNI

1 URODZINY PROJEKTU AP SPRAWNI – TCZEWSKIEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI!

Dnia 6.10.2021 roku obchodziliśmy w naszej Akademii pierwsze urodziny projektu AP Sprawni, w ramach którego trenują dzieci z niepełnosprawnościami. W planach mieliśmy trening pokazowy na Orliku Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie, ale niestety pogoda pokrzyżowała nam plany i musieliśmy przenieść się do budynku. Pragniemy na samym początku bardzo podziękować Panu Dyrektorowi Tomaszowi Tobiańskiemu, za możliwość skorzystania z pomieszczenia obiektu PCS, a także za każde wsparcie jakie otrzymujemy. DZIĘKUJEMY!

Zmiana planów nie ostudziła naszego zapału i z wielką radością przeżywaliśmy wspólnie nasze święto. Rozpoczęliśmy od przywitania Szanownych Gości z Zespołu Placówek Specjalnych oraz Fundacji Wieloprofilowego Usprawniania Od Nowa, którzy od samego początku wspierają nasze działania. Serdecznie dziękujemy Państwu za każde wsparcie i współpracę. DZIĘKUJEMY!

Następnie przeprowadziliśmy rozgrzewkę oraz nasi wspaniali zawodnicy pokazali swoje umiejętności podczas strzałów na bramkę. Każdy z uczestników otrzymał wielkie brawa, ale też upominki i najważniejsze – PAMIĄTKOWE MEDALE.

To było wspaniałe wydarzenie! Wielkie gratulacje dla naszych wspaniałych dzieci z niepełnosprawnościami za pierwszy rok wspólnych treningów w ramach projektu AP SPRAWNI!

Brawa należą się również dla Sztabu Szkoleniowego: Pani Agnieszki Synowiec, Pani Angeliki Brzoskowskiej i Pana Patryka Lasockiego.

Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom i Opiekunom dzieci, za zaufanie!

Galeria zdjęć z wydarzenia: http://aptczew.pl/gallery/58192

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?