AP ON TOUR

Akademia Piłkarska MB Tczew TOUR 2016...

Prezentujemy terminarz meczów, turniejów i innych wydarzeń z naszym udziałem:

03.01.2016, 08:30, Somonino, hala ul. Osiedlowa - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007

10.01.2016, Człuchów - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007

16.01.2016, 19:00, VILLA LEŚNE USTRONIE, Lubiszewo ul. Sosnowa 32 - BAL AP TCZEW ! ! !

23.01.2016, 9:00, Starogard Gd, Hala OSiR - Turniej eliminacyjny z udziałem Drużyny Rocznika 2007

30.01.2016, 9:00, Starogard Gd., PSP nr 1 - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008

02.02.2016, 16:00-19:00, Tczew, hala ul. Topolowa - Mecze z udziałem Rocznika 2008 i Rocznika 2007

07.02.2016, 9:00, Gdańsk, kompleks przy ul. Hallera 201 - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008

12.02.2016, 16:00, Tczew, hala ul. Topolowa - Mecze Drużyny Rocznika 2008 z Weber Gniew

13.02.2016, 9:00, Straszyn, ul. Starogardzka 48 - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007

27-28.02.2016, Starogard Gd - Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej U-9 - Nieoficjalne Mistrzostwa Polski z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

05.03.2016, 9:00, Tczew, hala ul. Królowej Marysieńki - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

12.03.2016, Gdańsk - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007

13.03.2016, Gdańsk - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008

03.04.2016, 08:30, Somonino, hala ul. Osiedlowa - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008

19.04.2016 od 14:30, PCS, ul. K. Marysieńki - Badania lekarskie dla wszystkich Roczników.

23.04.2016, 10:00, Pelplin Stadion Wierzycy - Turniej ligowy z udziałem Drużyny Rocznika 2007

30.04.2016, 9:00, Poznań - Międzynarodowy turniej Pomartech Cup z udziałem Drużyny Rocznika 2007

03.05.2016, 11:00, Gniew - Mecze kontrolne Roczników 2007, 2008 z Weber Gniew.

14.05.2016, 13:00, Tczew-Górki - Promocja APT i mini turniej z udziałem roczników 2007 i 2008 w czasie festynu.

15.05.2016, 9:00, Tczew Orlik ul. K. Marysieńki - Turniej ligowy z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

15.05.2016, 9:00, Tczew Orlik ul. K. Marysieńki - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

21.05.2016, 10:30, Tczew, bulwar nad Wisłą - Promocja APT i mecze pokazowe wszystkich roczników w czasie festynu przedszkola Fantazja. Mecz rocznika 2009/2010 z przedszkolem Fantazja.

23.05.2016, 16:15, Starogard Gd. - Mecze Drużyny Rocznika 2008 z KP Starogard Gd.

4.06.2016, 12:00, Gniew - Turniej ligowy z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

11.06.2016, 9:00, Sopot - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

12.06.2016, 9:00, Starogard Gd. - Eliminacje Deyna Cup z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

14.06.2016, Tczew SP Nr 8, ul. A. Krajowej 70 - Zebrania podsumowujące szkolenie w sezonie 2015/2016:

  • 18:00-18:30 - Rocznik 2009/2010. 18:30-19:15 - Rocznik 2008. 19:15-20:00 - Rocznik 2007.

15.06.2016, 9:00, Tczew, ul. A.Krajowej 70 - Promocja APT i mecze pokazowe w ramach festynu SP Nr 8.

18.06.2016, 9:00-12:00, Tczew ul. Królowej Marysieńki - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2007.

18.06.2016, 9:00-12:00, Tczew ul. Królowej Marysieńki - Mecze kontrole Drużyny Rocznika 2008.

18.06.2016, 12:00-14:00, Tczew ul. Królowej Marysieńki - Mecze kontrolne Rocznika 2009/2010.

19.06.2016, 10:00, Tczew ul. Królowej Marysieńki - Mecze Rodziców Roczników 2007, 2008, 2009, 2010. Piknik Rodzinny AP Tczew

26.06.2016, 12:00, Tczew - Górki - Festyn z okazji zakończenia roku szkolnego z udziałem AP Tczew.

15-21.08.2016 - Zgrupowanie AP Tczew (roczniki 2007-2008) w COS OPO Cetniewo we Władysławowie.

19.08.2016, 16:30, Władysławowo, COS OPO Cetniewo - Mecze kontrolne z drużyną rocznika 2005/2006 MKS Władysławowo oraz LKS Promno. Zgrupowanie AP Tczew roczniki 2007, 2008.

03.09.2016, 9:30, Banino - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

04.09.2016, 9:00, Somonino - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

04.09.2016, 8:30, Pelplin - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

07.09.2016,16:30, Tczew, orlik ul. K. Marysieńki - sesja zdjęciowa wszystkich drużyn APT.

11.09.2016, 9:00, Somonino - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

12.09.2016, 16:00, Starogard Gd. - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2007 z Beniaminkiem Starogard Gd.

16.09.2016, 16:30-19:30, Tczew ul. Królowej Marysieńki - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2007 i Drużyny Rocznika 2008.

24.09.2016, zbiórka 12:30 - Wycieczka do Gdańska na mecz Ekstraklasy: Lechia Gdańsk-Ruch Chorzów.

06.10.2016, 18:00-19:30, Rotmanka - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2008 z Football Pro Academy.

15.10.2016, 13:00, Gniew - Mecze Roczników 2008 i 2007 w Gniewie w ramach "regioligi".

23.10.2016, 13:00, Gniew - Mecze Roczników 2008 i 2007 w Gniewie w ramach "regioligi".

05-06.11.2016, Łódź - Ogólnopolski Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

07.11.2016, od 14:00, Tczew, ul. Królowej Marysieńki - Badania lekarskie APT.

12.11.2016, Przodkowo - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

19-20.11.2016, Luzino - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

20.11.2016, Gdańsk, ul. Hallera - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2010.

27.11.2016, Gdańsk, ul. Hallera - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009.

04.12.2016, Gdańsk, ul. Hallera - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

08.12.2016, 16:30, Tczew, hala ul. Królowej Marysieńki - Mecze Drużyny Rocznika 2007 z Centrum Pelplin.

11.12.2016, Gdańsk, ul. Hallera - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

12.12.2016, 17:30, Tczew hala ul. Topolowa - Mecze Drużyny Rocznika 2008 z KP Starogard Gd.

Akademia Piłkarska MB Tczew TOUR 2017...

Prezentujemy terminarz meczów, turniejów i innych wydarzeń z naszym udziałem:

14-15.01.2017, Luzino - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

15.01.2017, 9:00, Starogard Gd. - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

23.01.2017, 16:00-18:30, Tczew hala ZSRiK ul. Czyżykowska - Turniej Rodzin AP Tczew!

26.01.2017, 16:30, Tczew ul. Królowej Marysieńki - Mecze Drużyny Rocznika 2007 z Wisłą.

28.01.2017, Pelplin - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

29.01.2017, Starogard Gd. - Kaliska ul. Długa - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

11.02.2017, 19:00, VILLA LEŚNE USTRONIE, Lubiszewo ul. Sosnowa 32 - II BAL AP TCZEW ! ! !

18-19.02.2017, Gdańsk, ul. Smoleńska 5/7 - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

25-26.02.2017, Gdańsk - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009.2010.

4-5.03.2017, Gdynia, ul. Nagietkowa - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

11-12.03.2017, Gdynia, ul. Nagietkowa - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

16.03.2017, 16:30, Tczew, hala ul. Królowej Marysieńki - Mecze Drużyny Rocznika 2007 z Centrum Pelplin.

26.03.2017, Tczew - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2010.

01.04.2017, 9:00, Banino - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

09.04.2017, Złote Piaski Kosakowo - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

23.04.2017, 8:30, Kaliska ul. Długa - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

24.04.2017, od 14:00, Tczew PCS ul. K. Marysieńki - sportowe badania lekarskie APT.

27.04.2017, 18:00, Starogard Gd. ul. Zblewska - Mecze Drużyny Rocznika 2007 z KP Starogard.

10.05.2017, 19:00, Tczew ul. A. Krajowej 70 - Spotkanie organizacyjne Drużyny Rocznika 2012 !!!

11.05.2017, 16:30, Starogard Gd. - Mecze Drużyny Rocznika 2009/2010 z KP Starogard.

20.05.2017, 10:30-13:00, Tczew, bulwar nad Wisłą - Promocja APT i mecze pokazowe Roczników 2009, 2010, 2011 w czasie festynu przedszkola Fantazja. Mecz rocznika AP Tczew z przedszkolem Fantazja.

20.05.2017, 12:00-14:00, Tczew, osiedle Górki - Promocja APT i mecze pokazowe Roczników 2007, 2008 w czasie festynu.

27-28.05.2017, Starogard Gd. - Turniej Deyna Cup z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

27-28.05.2017, Starogard Gd. - Turniej Deyna Cup z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

3-4.06.2017, Luzino - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

04.06.2017, Starogard Gd. - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2010.

10.06.2017, Rokitki - Promocja APT i mecze pokazowe w czasie festynu.

17.06.2017, Łubiana - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

19.06.2017 - Zebrania podsumowujące szkolenie w sezonie 2016/2017:

  • 18:00 - Rocznik 2011
  • 18:45 - Rocznik 2007

21.06.2017 - Zebrania podsumowujące szkolenie w sezonie 2016/2017:

  • 18:00 - Rocznik 2009/2010
  • 18:45 - Rocznik 2008

23.06.2017, Tczew ul. K. Marysieńki - Piknik piłkarski APT z okazji zakończenia sezonu szkoleniowego:

  • 16:00-17:30 Turniej Rodziców i Przyjaciół.
  • 17:30-18:30 Mecze Drużyny Rocznika 2009/2010 / Mecze Drużyny Rocznika 2011 / Mecze Drużyny Rocznika 2012
  • 18:30-19:30 Mecze Drużyny Rocznika 2007 i Drużyny Rocznika 2008

24.06.2017, Godziszewo - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

24.06.2017, Godziszewo - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

05-11.08.2017 - Zgrupowanie AP Tczew (roczniki 2007-2008) w COS OPO Cetniewo we Władysławowie.

08.08.2017, 16:30, Władysławowo, COS OPO Cetniewo - Mecze kontrolne z drużyną  Latarnik Choczewo. Zgrupowanie AP Tczew roczniki 2007, 2008.

22.08.2017, 9:30, Tczew ul. K. Marysieńki - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2007.

23.08.2017, 9:30, Tczew ul. K. Marysieńki - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

10.09.2017, Banino - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

15.09.2017, 16:30 - Sesja zdjęciowa wszystkich Drużyn Akademii.

16.09.2017, 10:00, Tczew ul. Warsztatowa - Mecze pokazowe Drużyny Rocznika 2011 i 2008.

20.09.2017, 16:30-18:30, Gniew - Mecze kontrolne Drużyn Rocznika 2007 i 2008 z Keramzyt Szprudowo.

28.09.2017, 9:00-16:00, Gdańsk ul. Traugutta 29 - Przystanek Metropolia z udziałem Reprezentacji APT (urodzeni w 2008r.)

01.10.2017, 9:00-10:30, Gdańsk ul. Wyzwolenia 8 - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2007 z AS Pomorze.

04.11.2017, Przodkowo - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

12.11.2017, Przodkowo -  Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

19.11.2017, Gdańsk ul. Hallera - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

02.12.2017, Starogard Gd. hala AGRO – Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

03.12.2017, Przodkowo -  Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

08-09.12.2017, Władysławowo COS OPO Cetniewo - Konferencja metodyczna z udziałem trenerów APT.

11.12.2017, 17:00, Tczew, hala ul. Czyżykowska - Mecze kontrolne rocznika 2009/2010 z Osiczanką Osice.

14.12.2017, 16:30-18:00, Tczew hala ul. K. Marysieńki - Mecze kontrolne rocznika 2008 z KP Starogard Gd.

16-17.12.2017, Banino, ul. Tuchomska - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

Akademia Piłkarska MB Tczew TOUR 2018...

Prezentujemy terminarz meczów, turniejów i innych wydarzeń z naszym udziałem:

06.01.2018, 9:00, Ergo Arena, Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1 - Turniej AMBER CUP z udziałem rocznika 2008!!!

13-14.01.2018, Luzino - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

20.01.2018, 19:00, VILLA LEŚNE USTRONIE, Lubiszewo ul. Sosnowa 32 - III BAL AP TCZEW ! ! !

21.01.2018, Gdańsk ul. Hallera - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2010.

28.01.2018, Gdańsk ul. Hallera - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009.

3/4.02.2018, Gdynia - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

05.02.2018, 16:00-18:00, Tczew ul. Czyżykowska, ZSRiK - Turniej Rodziców i Przyjaciół APT.

10/11.02.2018, Gdynia - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

17.02.2018, Starogard Gd. - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

25.02.2018, Gdańsk ul. Hallera - Turniej z działem Drużyny Rocznika 2007.

04.03.2018, Gdańsk ul. Hallera - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

10.03.2018, Somonino – Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

24.03.2018, Tczew ul. K.Marysieńki - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

26.04.2018, Tczew SP NR8 ul. A. Krajowej 70 -

  • 18:00 - Zebranie organizacyjne Drużyny Rocznika 2013.
  • 19:00 - Zebranie podsumowujące pierwszy sezon szkolenia Drużyny Rocznika 2012.

30.04.2018, Tczew SP NR12 ul. Topolowa - Badania sportowe roczników 2008 (od 14:30), 2007 (od 15:30), 2009, 2010 (od 16:00), 2011 (od 16:30).

11.05.2018, 18:00-19:30, Tczew, ul. K. Marysieńki - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2008 z Beniaminkiem.

18.05.2018, 18:00-19:30, Tczew, ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2009 z KP Starogard.

24.05.2018, 17:00, UMiG Sztum, ul. Mickiewicza 39 - Zebranie rozpoczynające działalność Oddziału Sztum.

25.05.2018, 18:00-19:30, Tczew, ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2010 z KP Starogard.

28.05.2018, 17:00, orlik w Suchym Dębie - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2012 z Osiczanką.

29.05.2018, 19:15, Starogard Gd, ul. Zblewska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2008 z KP Starogard Gd.

1-3.06.2018, Tczew ul. Pomorska 1 - Dzień Dziecka z kinem Helios połączony z promocją i zajęciami Akademii.

02.06.2018, Rywałd - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2010.

08.06.2018, 18:00, Starogard Gd. ul. Harcerska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2011 z KP Starogard Gd.

9.06.2018, Starogard Gd. - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

10.06.2018, Starogard Gd. - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

16.06.2018, Kaliska - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

17.06.2018, Banino, ul. Tuchomska 15 - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

21.06.2018, Tczew, ul. A. Krajowej 70 - Zebrania podsumowujące szkolenie w sezonie 2017/2018:

  • 17:00 - Rocznik 2011
  • 18:00 - Roczniki 2008 i 2007.
  • 19:00 - Rocznik 2009/2010.

22.06.2018, Tczew, ul. K. Marysieńki - Prezentacje Drużyn - Piknik Piłkarski, czyli ostatnie granie sezonu :-)

  • 16:00-16:45 - Rocznik 2011
  • 16:45-17:30 - Roczniki 2012 i 2013
  • 17:30-18:15 - Rocznik 2009/2010
  • 18:15-19:00 - Roczniki 2008 i 2007.

11-17.08.2018 - Zgrupowanie AP Tczew (roczniki 2007, 2008, 2009, 2010 ) w COS OPO Cetniewo we Władysławowie.

14.08.2018, 16:30, Władysławowo, ul. Żeromskiego, COS OPO Cetniewo - Mecze kontrolne z drużyną Jedynka Łazy. Zgrupowanie AP Tczew roczniki 2007, 2008, 2009, 2010.

16.08.2018, 16:30, Władysławowo, ul. Żeromskiego, COS OPO Cetniewo - Mecze kontrolne z drużynami: Jedynka Łazy, Okęcie Warszawa, Varsowia Warszawa, Zabrze. Zgrupowanie AP Tczew roczniki 2007, 2008, 2009, 2010.

25.08.2018, Rywałd - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

08.09.2018, 13:00, Tczew ul. Ceglarska 5J – Turniej ligowy nr 1 – E1 z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

08.09.2018, Rywałd - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

22.09.2018, 09:30, Tczew ul. Warsztatowa "Kanonka" - Piknik Mobilności Aktywnej - mecze pokazowe Drużyny Rocznika 2012.

27.09.2018, 18:00, Tczew ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2011 z KP Starogard Gd.

30.09.2018, 11:00, Nowy Dwór Gd.,ul Warszawska 22 – Turniej ligowy nr 2 – E1 z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

20.10.2018, 11:00, Przemysław – Turniej ligowy nr 3 – E1 z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

10-11.11.2018, Gdańsk, ul. Meissnera 5 - Turniej "Baltic Football Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

24.11.2018, 8:30, Starogard Gd. (Hala OSiR) - Turniej "Wiśnia Beniaminek Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

26.11.2018, Tczew SP NR12 ul. Topolowa - Badania sportowe roczników 2009,2010 (od 14:30), 2012 (od 15:30), 2011 (od 16:00), 2008,2007 (od 16:30).

07.12.2018, 17:15, hala ZSRiK ul. Czyżykowska Tczew - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2009/2010 z Pogonią.

08.12.2018, Starogard Gd. (Hala Agro) - Turniej "Wiśnia Beniaminek Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

10.12.2018, 17:00, hala ZSRiK ul. Czyżykowska Tczew - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2012 z FA Malbork.

16.12.2018, Starogard Gd. (Hala Agro) - Turniej "KP Starogard Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

17.12.2018, 17:00, hala ZSRiK ul. Czyżykowska Tczew - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2012 z Osiczanką.

Akademia Piłkarska MB TOUR 2019...

Prezentujemy terminarz meczów, turniejów i innych wydarzeń z naszym udziałem:

13.01.2019, Starogard Gd., hala ul. Hallera 19a - Turniej "KP Starogard Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2012.

21.01.2019, 17:00, Tczew, hala ul. Czyżykowska 17 - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2012 z Osiczanką.

26-27.01.2019, Luzino - Turniej "Kaszub Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

02.02.2019, 19:00, VILLA LEŚNE USTRONIE, Lubiszewo Tczewskie ul. Sosnowa 32 - IV BAL AKADEMII ! ! !

08.02.2019, 17:15, Tczew hala ul. Czyżykowska 17 - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2009/2010 z Supra Kwidzyn.

10.02.2019, 8:30, Pelplin, hala ul. Sambora 5a - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

16.02.2019, Kiełpino – Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2010.

18.02.2019, 16:00, Tczew hala ul. Czyżykowska 17 - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2009/2010 z AP Sztum.

18.02.2019, 17:00, Tczew hala ul. Czyżykowska 17 - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2012 z AP Sztum.

23.02.2019, 9:00, Reda hala ul Zawadzkiego 10 - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

23.02.2019, Kiełpino – Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2012.

01.03.2019, 16:00, Tczew hala SP12 ul. Topolowa – Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2011 z Pogonią Smętowo.

03.03.2019, Kiełpino – Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

10.03.2019, 8:30, Pelplin, hala ul. Sambora 5a - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

29.03.2019, 17:30, Starogard Gd. boisko ul. Zblewska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2009/2010 z Beniaminkiem.

01.04.2019, 16:45, Tczew ul. A.Krajowej 70 - Zebranie inaugurujące Drużynę Rocznika 2014.

02.04.2019, 11:00, Tczew, hala SP 8 ul. A. Krajowej 70 - Zajęcia sportowe z Akademią w ramach akcji "Marsz i Festyn na Niebiesko dla Autyzmu".

04.04.2019, 18:00, Tczew orlik ul. Saperska - 1 trening Drużyny rocznika 2014!

25.04.2019, 17:00, Tczew ul. A.Krajowej 70 - Zebranie podsumowujące pierwszy sezon szkolenia Drużyny Rocznika 2013.

28.04.2019,14:00, Tczew boisko ul. Ceglarska 5J – Turniej ligowy nr 1 – E1(wiosna) z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

01.05.2019, 10:00 Starogard Gd. boisko ul. Harcerska – Turniej ligowy nr 2 – E1(wiosna) z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

24.05.2019, 18:00-19:30, Starogard Gd. ul. Harcerska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2011 z KP Starogard.

26.05.2019, 15:00, Subkowy boisko ul. Sportowa 3 – Turniej ligowy nr 3 – E1(wiosna) z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

27.05.2019, 16:30, Tczew boisko orlik ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2009/2010 z Unią.
30.05.2019, 18:30, Sztum Siedziba ZHP ul. Mickiewicza - Zebranie podsumowujące pierwszy rok szkolenia Drużyny 2011-2013 oraz pierwszy rok działalności Oddziału Sztum.
30.05.2019, 19:15, Sztum Siedziba ZHP ul. Mickiewicza - Zebranie podsumowujące pierwszy rok szkolenia Drużyny 2008-2010 oraz pierwszy rok działalności Oddziału Sztum.

01.06.2019, 10:00, Tczew "Ekonomik" - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2012 z Unią.

01.06.2019, 11:00-13:00, Tczew boisko orlik ul. K.Marysieńki - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2011 z Lisovią.

08.06.2019, 8:00, Osiek - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.
14.06.2019, 16:30-19:30, Sala PCS Tczew ul.K.Marysieńki - Zebrania z Rodzicami/Opiekunami, podsumowujące szkolenie w sezonie 2018/2019.

  • 16:30-17:10 - Rocznik 2011
  • 17:10-17:50 - Rocznik 2009/2010
  • 18:10-18:50 - Rocznik 2012
  • 18:50-19:30 - Rocznik 2008 i 2007. 

17.06.2019, 17:30, Suchy Dąb ul. Sportowa 11 - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2012 z Osiczanką.

21.06.2019,  Tczew, ul. K. Marysieńki - Prezentacje Drużyn - Dzień Rodziny, czyli ostatnie granie sezonu :-) połączone z wręczeniem dyplomów za sezon 2018/2019.

  • 16:00-16:45 - Rocznik 2011
  • 16:45-17:30 - Roczniki 2012 
  • 17:30-18:15 - Rocznik 2009/2010
  • 18:15-19:00 - Roczniki 2008 i 2007.

22.06.2019, Godziszewo - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

25.06.2019, 16:30-17:15, Tczew ZSRiK ul. Czyżykowska - Zakończenie sezonu 2018/2019 Pierwszej Szkółki.

27.06.2019, 16:30-18:30, Sztum boisko orlik ul. Kasprowicza - Mecz Przyjaźni z okazji 1 rocznicy powstania Oddziału w Sztumie: AP Sztum - AP Tczew!

11-17.08.2019 - Zgrupowanie Akademii (roczniki 2007, 2008, 2009, 2010 Tczew, Sztum ) w COS OPO Cetniewo we Władysławowie.

14.08.2019, 16:30-18:00, COS OPO Cetniewo we Władysławowie - Mecze kontrolne z "Zatoka Puck" i "MKS Zabrze" w czasie zgrupowania Akademii (roczniki 2007, 2008, 2009, 2010 Tczew, Sztum ).
16.08.2019, 16:30-18:00,COS OPO Cetniewo we Władysławowie - Mecze kontrolne z "MKS Zabrze" i "Kaszuby Połchowo" w czasie zgrupowania Akademii (roczniki 2007, 2008, 2009, 2010 Tczew, Sztum ).

22.08.2019, 10:00, Przedszkole Fantazja Tczew - Zajęcia pokazowe dla dzieci.

30.08.2019 - Sportowe badania lekarskie roczników 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012.

31.08.2019, Lisewo - Turniej z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

31.08,2019, 17:00, Pelplin ul. Czarnieckiego 8 - Mecz ligowy D2 (rocznik 2008) Wierzyca - AP Tczew.

08.09.2019, 11:00, Tczew ul.Ceglarska 5j, boisko główne - Mecz ligowy D2 (rocznik 2008) AP Tczew - KP Starogard Gd.

10.09.2019, 16:30-17:00, 17:00-17:30, ZSRiK Tczew ul. Czyżykowska 17 - Inauguracja nowego sezonu Pierwszej Szkółki.

14.09.2019, 13:00, Kwidzyn ul. Sportowa 6 - Mecz ligowy D2 (rocznik 2008) Rodło - AP Tczew.

21.09.2019, 10:00, Tczew ul. Warsztatowa "Kanonka" - Piknik Mobilności Aktywnej - mecze pokazowe Drużyny Rocznika 2013.

22.09.2019, 11:00, Tczew ul.Ceglarska 5j, boisko sztuczne - Mecz ligowy D2 (rocznik 2008) AP Tczew - Gryf.

29.09.2019, 11:00, Tczew ul.Elżbiety, boisko główne - Mecz ligowy D2 (rocznik 2008) Pogoń - AP Tczew.

04.10.2019, 16:30, Tczew boisko ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2012 z KP Starogard.

04.10.2019, 18:00, Tczew boisko ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2009/2010 z Pogonią.

06.10.2019, 11:00, Tczew ul.Ceglarska 5j, boisko sztuczne - Mecz ligowy D2 (rocznik 2008) AP Tczew - DSPN Kwidzyn.

10.10.2019, 16:15, Starogard Gd. boisko ul. Traugutta - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2011 z KP Starogard.

13.10.2019, 12:00, Smętowo ul. Sportowa 7 - Mecz ligowy D2 (rocznik 2008) Pogoń Smętowo - AP Tczew.

15.10.2019, 18:00, Tczew boisko ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2011 z Gromem N.S.

16.10.2019,10:30, Tczew, CKiS - "Manifest przeciwko marnowaniu jedzenia", partnerem akcji jest Akademia.

17.10.2019, 16:30, Sztum boisko ul. Kasprowicza - Mecze kontrolne Grupy Starszej AP Sztum z Ruchem.

18.10.2019, 16:30, Tczew boisko ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2012 ze Styną.

18.10.2019, 18:00, Tczew boisko ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2009/2010 ze Styną.

20.10.2019, 11:00, Tczew ul.Ceglarska 5j, boisko sztuczne - Mecz ligowy D2 (rocznik 2008) AP Tczew - Beniaminek.

21.10.2019, 16:30, Tczew boisko ul. Saperska - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2009/2010 z KP Starogard.

23.10.2019, 16:00, Ryjewo - Mecze kontrolne Grupy Młodszej AP Sztum z Champions.

26.10.2019, 11:00, Subkowy ul. Sportowa 3 - Mecz ligowy D2 (rocznik 2008) Orzeł Subkowy - AP Tczew.

07.11.2019, 17:00, Hala w Baninie - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2013 z AP Banino.

16.11.2019, Gdynia Hala SP 31 Cisowa - Turniej "Cisowa CUP" z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

17.11.2019, 14:00, Gdańsk Hala ul. Hallera 201 - Turniej "Gedania Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2013.

20.11.2019, 18:00, Tczew, Hala SP12 ul.Topolowa - Mecze kontrolne Drużyny Rocznika 2013 z Escola Futbolu.

24.11.2019, Hala - Kiełpino - Turniej halowy z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

06.12.2019, Poznań ul. Zagajnikowa9 - "Lech Conference" z udziałem Trenerów Akademii.

08.12.2019, Osiek - Turniej "Osiek Futsal Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2009/2010.

21.12.2019, 8:30, Gdynia Hala GCS ul. Olimpijska - Turniej "Dorszyk Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

22.12.2019, 14:00, Gdynia ul. Nagietkowa 73 - Turniej "Gdynia Zina Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2013.

Akademia Piłkarska MB TOUR 2020...

Prezentujemy terminarz meczów, turniejów i innych wydarzeń z naszym udziałem:

04.01.2020, Pelplin - Turniej "Jedynka Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

18-19.01.2020, Gdynia ul. Nagietkowa 73 - Turniej "Gdynia Zina Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2008.

19.01.2020, 14:00, Gdynia ul. Nagietkowa 73 - Turniej "Gdynia Zina Cup" z udziałem AP Sztum Grupa Młodsza.

24.01.2020, 16:15, Tczew hala ul. Czyżykowska 17 - Mecze kontrolne AP Tczew 2012 z AP Sztum Grupa Młodsza.

24.01.2020, 17:15, Tczew hala ul. Czyżykowska 17 - Mecze kontrolne AP Tczew 2009/2010 z AP Sztum Grupa Starsza.

01.02.2020, 19:00, VILLA LEŚNE USTRONIE, Lubiszewo Tczewskie ul. Sosnowa 32 - V BAL AKADEMII ! ! !

09.02.2020, Gniew Hala ul. Kusocińskiego10 - Turniej "Keramzyt Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

09.02.2020, Gdańsk Hala ul. Hallera 201 - Turniej "Gedania Cup" z udziałem AP Sztum Grupy Starszej.

22-23.02.2020, Luzino Hala ul. Mickiewicza 22 - Turniej "Nadzieje Polskiej Piłki" z udziałem Drużyny Rocznika 2011.

08.03.2020, Gdańsk Hala ul. Hallera 201 - Turniej "Gedania Cup" z udziałem AP Sztum Grupy Młodszej.

14.03.2020, 14:00, Gdynia ul. Nagietkowa 73 - Turniej "Gdynia Zina Cup" z udziałem Drużyny Rocznika 2013.

13.05.2020 - 5 URODZINY AKADEMII!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?