II BAL AP TCZEW

11.02.2017 roku, po raz drugi odbył się Bal Karnawałowy Akademii Piłkarskiej MB Tczew.

Po raz drugi z rzędu bawiliśmy się w gościnnych progach Villi Leśne Ustronie w Lubiszewie.

Uroczyście bal otworzył Mateusz Brzoskowski, właściciel Akademii, który przywitał Rodziców naszych piłkarek i piłkarzy, Sponsorów i Przyjaciół, a także zaproszonych Gości. Przedstawił także misje APT. Część oficjalna zakończyła się podziękowaniem i wręczeniem specjalnych medali: „Przyjaciela AP Tczew”, dla osób szczególnych, za nieoceniony wkład w rozwój naszej społeczności.

Specjalne podziękowanie otrzymał gość specjalny tegorocznego balu pan Piotr Myszka, Mistrz Polski, Europy, Świata, uczestnik Igrzysk Olimpijskich! Pan Piotr jest naszym wielkim przyjacielem – serdecznie dziękujemy Mistrzu!

Muzyka na najwyższym poziomie prezentowana przez DJ Marmax Events sprawiła, że parkiet był oblegany przez roztańczonych gości aż do białego rana. Utwory znane i lubiane porywały do tańca gwarantując wspaniałą zabawę uczestnikom balu. Bogate menu przygotowane dla miłośników Akademii specjalnie przez szefa kuchni stanowiło dopełnienie przyjęcia i w pełni zadowoliło wszystkich zgromadzonych gości, a było ich aż 143!!!

Tradycja bali karnawałowych sprawdza się co rok i już teraz pozostaje nam czekać do następnego, aby spotkać się w tak znakomitym gronie przyjaciół „Akademii Piłkarskiej Mateusz Brzoskowski”.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?