AP TCZEW - DRUŻYNY

Zapraszamy na treningi do drużyn Akademii Piłkarskiej MB!

Projekt: „AP TCZEW” to drużynowe treningi piłkarskie dla dzieci od 4/5 roku życia.

W ramach realizacji KATALOŃSKIEJ FILOZOFII SZKOLENIA (FC Barcelona), drużyny AP TCZEW uczestniczą w etapowym szkoleniu piłkarskim (etapy odpowiednie do wieku dzieci), połączonym z wychowaniem poprzez sport. W ramach naszej metodologii, dzieci uczą się POSTRZEGANIA, DECYZYJNOŚCI I KREATYWNOŚCI. Przekazujemy także od samego początku, że Drużyna to „RODZINA PIŁKARSKA”, dzięki temu dzieci uczą się wzajemnego szacunku, akceptacji, solidarności, przyjaźni, współczucia i wspólnoty. Od samego początku szkolenia, pokazujemy naszym wychowankom kierunek podążania za tym co piękne i szlachetne. Uczymy odróżniać dobro od zła, a także pokazujemy, że NAJWAŻNIEJSZY JEST ZAWSZE DRUGI CZŁOWIEK. PIŁKA NOŻNA W NASZYM WYDANIU, JEST DLA DZIECI WSPANIAŁĄ ZABAWĄ I WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ!

W ramach drużynowego szkolenia piłkarskiego, zapewniamy w AP TCZEW, również UDZIAŁ W LICZNYCH MECZACH KONTROLNYCH, TURNIEJACH REGIONALNYCH, OGÓLNOPOLSKICH, MIĘDZYNARODOWYCH / teren naszych meczowych podróży to przejechane całe województwo pomorskie a także m.in. Łódź, Poznań, Elbląg, Iława, Warszawa i inne miasta Polski /. Uczestnicy „AMBER CUP 2018” W ERGO ARENIE, który transmitowała telewizja "Polsat Sport". Do tego największego turnieju w Polsce, Organizatorzy zaprosili tylko najlepsze drużyny rocznika 2008 / http://aptczew.pl/amber-cup-w-ergo-arenie-z-udzialem-ap-tczew /!

Jednak najważniejsze dla rozgrywanych przez AP TCZEW meczów jest to, że BRAK W NICH EWIDENCJI WYNIKÓW ORAZ TABEL…

Nie gramy w żadnych ligach, w których „7 latek” zamiast cieszyć się rywalizacją i grą z innymi zespołami, stresuje się presją wyników (zazwyczaj podanych na stronach!), agresywnymi zachowaniami otoczenia (no bo przecież liczy się tylko: „Kto wygra mecz?!”, „Tak się bawi i wygrywa…” i „Derby są nasze” …) i w wieku 8 lat przechodzi na „piłkarską emeryturę”, wykończony stresem, sterującym otoczeniem („podaj, strzelaj, wybij – bo przegramy przez Ciebie!”), ośmieszeniem i negatywnym obrazem własnej osoby (bo przecież o dobrych akcjach i pomysłach dzieci na boisku nie mówimy, bo one są „naturalne”, natomiast błędy… hmm… to co innego… wytykane są krzykiem przy innych kolegach i kibicach na trybunach…).

MY SIĘ NA TO NIE ZGODZILIŚMY – wyprzedziliśmy tym samym wprowadzoną we wrześniu 2021 debatę nad reformą rozgrywek młodzieżowych PZPN!

W dziecięcej piłce nożnej według metodologii AKADEMII – nie jest ważny wynik i nacisk na zwycięstwa, a głównie dobra zabawa z piłką i zdrowa rywalizacja zarówno na boisku jak i poza nim. Stresującą rywalizację należy odłożyć na odległe lata. Naszym zadaniem jest stworzenie u naszych dzieci miłości do piłki, pasji.

Każdy rozegrany mecz ma być dla naszych dzieci wielką frajdą i przyjemnością!

NASZE DZIECI ROZWIJAJĄ W AP TCZEW, SWOJĄ SIŁĘ MARZEŃ!

DRUŻYNY AP TCZEW:

  • AP Tczew rocznik 2018 / 2019

=> Poznaj drużynę: http://aptczew.pl/rocznik-2018-2019 

  • AP Tczew rocznik 2016 / 2017

=> Poznaj drużynę: http://aptczew.pl/rocznik-2016-2017 

  • AP Tczew rocznik 2015 / 2014

=> Poznaj drużynę: http://aptczew.pl/rocznik-2015-2014

  • AP Tczew rocznik 2013 / 2012

=> Poznaj drużynę: http://aptczew.pl/rocznik-2013-2012

  • AP Tczew rocznik 2010 / 2011

=> Poznaj drużynę: http://aptczew.pl/rocznik-2010-2011

  • AP Tczew rocznik 2007 / 2008 / 2009

=> Poznaj drużynę: http://aptczew.pl/rocznik-2007-2008-2009

Harmonogram treningów drużyn AP TCZEW:

=> http://aptczew.pl/treningi

Zapraszamy na treningi drużynowe w AP TCZEW.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w pierwszych bezpłatnych zajęciach!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?