IV Bal Akademii.

02.02.2019 roku, po raz czwarty odbył się Bal Karnawałowy Akademii Piłkarskiej MB.

Tak jak w poprzednich latach, tak i teraz bawiliśmy się w gościnnych progach Villi Leśne Ustronie w Lubiszewie.

Uroczyście bal otworzył Mateusz Brzoskowski, właściciel Akademii, który przywitał Rodziców naszych piłkarek i piłkarzy, Przyjaciół, Sympatyków a także Gości.

Przedstawił dotychczasową ofertę Akademii, która oprócz Drużyn w Tczewie, Pierwszej Szkółki, wzbogaciła się o Oddział w Sztumie, gdzie od czerwca pod czujnym okiem pana trenera koordynatora Piotra Kiełba szkolą się dzieci według wspólnej Katalońskiej wizji szkolenia.

Część oficjalna zakończyła się podziękowaniem i wręczeniem specjalnie przygotowanych certyfikatów: „Przyjaciela Akademii”, dla osób szczególnych, za swój wkład w rozwój naszej społeczności piłkarskiej.

Wyśmienitą zabawę podczas wieczoru pełnego cudownych i niezapomnianych wrażeń zapewnił DJ Marmax Events.

Na gości czekały suto zastawione stoły, a na nich bogata oferta przepysznych dań na gorąco, różnorodnych przystawek, ciast. Mamy nadzieję, że szef kuchni w pełni zadowolił wszystkich zgromadzonych gości :-)

Tradycja bali karnawałowych sprawdza się co rok i już teraz pozostaje nam czekać do następnego – jubileuszowego V, aby spotkać się w tak znakomitym gronie przyjaciół Akademii.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?