Zgrupowanie - Cetniewo 2019.

W dniach 11-17.08.2019 r. już po raz 5 przebywała na letnim obozie w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie, Akademia Piłkarska MB.

W tym roku w obozie uczestniczyło 33 dzieci z roczników 2007, 2008, 2009, 2010 zarówno z Akademii z Tczewa jak również z Oddziału AP w Sztumie. Nad młodymi piłkarzami opiekę sprawowało 6 trenerów-wychowawców.

Dzieci realizowały program oparty na „Katalońskim Systemie Szkolenia”, który realizuje nasza Akademia. Uczestniczyły w 3 zajęciach treningowych w ciągu dnia, zaczynając od plaży a kończąc na wspaniale przygotowanych boiskach COS-OPO Cetniewo. Wieczorem mogliśmy podsumować sobie dzień oraz omówić naszą filozofię piłki nożnej na odprawie w profesjonalnej sali konferencyjnej - wizualnej. Korzystaliśmy również z nowoczesnego kompleksu basenowo – rekreacyjnego! Zakwaterowani byliśmy w budynku hotelowym Cetniewa. Nie możemy zapomnieć również o pysznych posiłkach, które mogliśmy jeść wspólnie z kadrami narodowymi różnych dyscyplin sportu.

Obok pracy szkoleniowej realizowaliśmy również cele wychowawcze. Dbaliśmy o wspaniałą atmosferę a także o integrację dzieci z roczników jak również pierwszy raz w tym roku z naszych 2 piłkarskich ośrodków z Tczewa i ze Sztumu.

Panowała wspaniała atmosfera zabawy, szacunku, jedności, solidarności i przyjaźni oraz uniwersalne zasady fair play. Nie zapomnieliśmy również o propagowaniu higieny i racjonalnego żywienia.

W czasie trwania zgrupowania rozegraliśmy mecze kontrolne z drużynami: Jantar Ustka, MKS Zabrze, Kaszuby Połchowo. Warto dodać, że po raz pierwszy nasze drużyny zagrały w systemie 9na9 a czas gry, który obowiązywał to 2 razy 30 minut.

Obóz zakończył się meczem piłki nożnej plażowej i… „wrzuceniem” trenera Mateusza do morza… z głośnym skandowaniem wszystkich: „AP TCZEW!!!” :-) :-) :-)

Oprócz tego zwiedzaliśmy m.in. aleje gwiazd sportu, odwiedzaliśmy pobliskie sklepiki.

Serdecznie dziękujemy Opiekunom – Trenerom, za pracę i pasję oraz wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu na obóz i fantastycznego przeżycia zgrupowania. Wreszcie dziękujemy naszym młodym piłkarzom! Daliście radę! Jesteście WIELCY! Kawał dobrej roboty! Była to fantastyczna sportowa przygoda dla nas wszystkich. Jesteśmy dumni!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować COS OPO Cetniewo! Czujemy się u Państwa jak w domu!

Galeria zdjęć z wydarzenia - http://aptczew.pl/gallery/53828

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?