Zgrupowanie - Cetniewo 2015

Za nami zgrupowanie AP Tczew w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie!

Sezon 2015/2016 nasza Akademia rozpoczęła 6 dniowym (25-30.07.2015) obozem w uznanym Ośrodku „Cetniewo”, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzieląc pawilon hotelowy „E” wraz z panią Anitą Włodarczyk, dzielnie trenowaliśmy przygotowując się do długiego i pełnego emocji sezonu, mając często za sąsiada pana Tomasza Majewskiego.

Nasze zgrupowanie przebiegało w fenomenalnej atmosferze. Nasza piłkarka i piłkarze bawili się świetnie.

Trenowaliśmy 3 razy dziennie zaczynając na plaży, przechodząc przez boiska trawiaste, sztuczne i hale a kończąc na odprawie w Sali konferencyjnej.

Oprócz tego zwiedzaliśmy m.in. aleje gwiazd sportu, odwiedzaliśmy pobliskie sklepiki, dzieci układały przyśpiewki i okrzyki klubowe, oczywiście wspomnieć należy o konkursie na najczystszy pokój :-)

Należy również wspomnieć o posiłkach, które jedliśmy wspólnie z wyżej wymienionymi Olimpijczykami ale również z Kadrami Narodowymi, które w tym czasie odwiedzały Cetniewo. Wielką sportową Rodzinę w Cetniewie czuć w powietrzu, rewelacja!

29 lipca zagraliśmy mecz kontrolny z drużyną MKS Władysławowo, wysoko pokonując na boisku w Cetniewie gospodarzy 7:3.

Wielkie brawa. Materiał przerobiony, dzieci zadowolone i zmotywowane więc można zaczynać sezon 2015/2016!!!

Serdecznie dziękuję Opiekunom Radkowi, Piotrowi i Darkowi, za pracę i pasję, dziękuję Danielowi trenerowi bramkarzy za sumienne dochodzenie na zajęcia, dziękuję Rodzicom za pomoc, Sponsorom i Przyjaciołom, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu na obóz i fantastycznego przeżycia zgrupowania.

Podziękowania należą się Wioli i Darkowi za codzienną relację na naszym profilu na https://www.facebook.com/pages/AP-Tczew/431536350352400

Wreszcie dziękuję dzieciom, Maksowi Grabowskiemu, Maksowi Korzeniewskiemu, Igorowi Szutowiczowi, Zuzi Grzywińskiej, Igorowi Dubieli, Kacprowi Łosiak, Danielowi Imianowskiem, Tadziowi Jagodzińskiemu, Oliwierowi Bieniek, Szymonowi Kromplewskiemu, Maksowi Dudziak, Kubie Dudziak, Mariuszowi Kubach, Mateuszowi Kłosowskiemu, Natanielowi Leszczyńskiemu, Kacprowi Cybulskiemu. Daliście radę! Jesteście WIELCY!

Cetniewo dziękujemy, wrócimy :-)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?