III Bal AP Tczew!

20.01.2018 roku, po raz trzeci odbył się Bal Karnawałowy Akademii Piłkarskiej MB Tczew.

Tak jak w poprzednich latach, tak i teraz bawiliśmy się w gościnnych progach Villi Leśne Ustronie w Lubiszewie.

Uroczyście bal otworzył Mateusz Brzoskowski, właściciel Akademii, który przywitał Rodziców naszych piłkarek i piłkarzy, Przyjaciół, Sympatyków a także zaproszonych Gości. Przedstawił także misje APT. Część oficjalna zakończyła się podziękowaniem i wręczeniem specjalnie przygotowanych dyplomów: „Przyjaciela AP Tczew”, dla osób szczególnych, za nieoceniony wkład w rozwój naszej społeczności.

Rok 2018 jest bardzo szczególny dla Mateusza Brzoskowskiego, który właśnie balem rozpoczął swój jubileusz 10-lecia pracy trenerskiej w Tczewie :-)

Muzyka na najwyższym poziomie prezentowana przez DJ Marmax Events sprawiła, że parkiet był oblegany przez roztańczonych gości aż do białego rana. Utwory znane i lubiane porywały do tańca gwarantując wspaniałą zabawę uczestnikom balu. Bogate menu przygotowane dla miłośników Akademii specjalnie przez szefa kuchni stanowiło dopełnienie przyjęcia i w pełni zadowoliło wszystkich zgromadzonych gości, a było ich aż 110!!!

Tradycja bali karnawałowych sprawdza się co rok i już teraz pozostaje nam czekać do następnego, aby spotkać się w tak znakomitym gronie przyjaciół „Akademii Piłkarskiej Mateusz Brzoskowski”.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?