Zgrupowanie - Cetniewo 2017

W dniach 05-11.08.2017 r. „Akademia Piłkarska Mateusz Brzoskowski” Tczew przebywała na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie.

W tym roku w obozie uczestniczyło 31 dzieci z roczników 2007 i 2008 oraz 5 opiekunów – trenerów.

Dzieci na obozie realizowały program oparty na „Katalońskim Systemie Szkolenia”, który realizuje nasza Akademia. Dzieci uczestniczyły w 3 zajęciach treningowych w ciągu dnia, zaczynając od plaży a kończąc na wspaniale przygotowanych boiskach COS-OPO Cetniewo. Wieczorem mogliśmy podsumować sobie dzień na odprawie w profesjonalnej sali konferencyjnej. Skorzystaliśmy również z nowoczesnego kompleksu basenowo – rekreacyjnego! Zakwaterowani byliśmy w budynku hotelowym Cetniewa. Nie możemy zapomnieć również o pysznych posiłkach, które mogliśmy jeść wspólnie z kadrami narodowymi różnych dyscyplin sportu.

Obok pracy szkoleniowej realizowaliśmy również cele wychowawcze. Dbaliśmy o wspaniałą atmosferę a także o integrację dzieci z obu roczników. Panowała wspaniała atmosfera zabawy, szacunku i jedności. Ważnym aspektem była również profilaktyka poprzez piłkę nożną. Dzieci poznawały na boisku i poza nim zasady sportowej integracji, tolerancji, szacunku, solidarności i przyjaźni oraz uniwersalne zasady fair play. Przekazywane były w wielu rozmowach wzorce, przykłady odnoszące się do cech moralno-etycznych. By uczyły się odróżniać dobro od zła oraz podążać za tym, co dobre, piękne i szlachetne. Nie zapomnieliśmy również o propagowaniu higieny, racjonalnego żywienia, aktywnego spędzania wolnego czasu.

Jesteśmy dumni ze wszystkich uczestników, za pracę którą wykonali!

W czasie trwania zgrupowania rozegraliśmy dwa mecze kontrolne z drużynami z Choczewa i Jastarni. Wszyscy dali z siebie wszystko. Mecze były na wysokim poziomie. Każde dziecko mogło zaprezentować swoje umiejętności. Wielkie brawa dla wszystkich!

Oprócz tego zwiedzaliśmy m.in. aleje gwiazd sportu, odwiedzaliśmy pobliskie sklepiki, park zabaw. Oczywiście wspomnieć należy o konkursie na najczystszy pokój :-)

Serdecznie dziękujemy Opiekunom – Trenerom, za pracę i pasję, dziękuję Rodzicom za pomoc oraz wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu na obóz i fantastycznego przeżycia zgrupowania. Wreszcie dziękujemy dzieciom! Daliście radę! Jesteście WIELCY! Kawał dobrej roboty! Była to fantastyczna sportowa przygoda dla nas wszystkich :-) Cetniewo dziękujemy za wspaniałą współpracę!

To był już 3 obóz w COS OPO Cetniewo! Jesteście najlepsi! Wrócimy :-)

O naszym obozie przeczytać można na głównej stronie COS OPO Cetniewo:

http://cetniewo.cos.pl/2614/pilka-nozna

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1986138234999525.1073742029.1643016672645018&type=3

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?