I BAL AP TCZEW!

I Bal Karnawałowy Akademii Piłkarskiej Tczew odbył się 16 stycznia 2016 roku w gościnnych progach Villi Leśne Ustronie w Lubiszewie.

Uroczyście bal otworzył Mateusz Brzoskowski, założyciel Akademii, który przywitał Rodziców naszych piłkarek i piłkarzy, Sponsorów i Przyjaciół, a także zaproszonych Gości. Przedstawił także w kilku słowach założenia APT oraz podziękował wszystkim za zaufanie i wsparcie.

Po części oficjalnej rozpoczęła się wspaniała zabawa.

Muzyka na najwyższym poziomie prezentowana przez DJ Harry-ego sprawiła, ze parkiet był oblegany przez roztańczonych gości aż do białego rana. Utwory znane i lubiane porywały do tańca gwarantując wspaniałą zabawę uczestników balu. Menu przygotowane dla miłośników naszej Akademii było wyśmienite i zaspokajało kulinarne gusta. Karnawałowe specjały a także zacięta licytacja, stanowiły dopełnienie przyjęcia i pełni zadowolenia wszystkich zgromadzonych gości.

Bardzo chcemy by tradycją stały się bale karnawałowe „Akademii Piłkarskiej Mateusz Brzoskowski” Tczew i już teraz pozostaje nam czekać do następnego, aby spotkać się w tak znakomitym gronie przyjaciół naszej Akademii.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?