1 URODZINY PROJEKTU AP SPRAWNI!

1 URODZINY PROJEKTU AP SPRAWNI – TCZEWSKIEJ DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI!

Dnia 6.10.2021 roku obchodziliśmy w naszej Akademii pierwsze urodziny projektu AP Sprawni, w ramach którego trenują dzieci z niepełnosprawnościami.

W planach mieliśmy trening pokazowy na Orliku Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie, ale niestety pogoda pokrzyżowała nam plany i musieliśmy przenieść się do budynku.

Pragniemy na samym początku bardzo podziękować Panu Dyrektorowi Tomaszowi Tobiańskiemu, za możliwość skorzystania z pomieszczenia obiektu PCS, a także za każde wsparcie jakie otrzymujemy. DZIĘKUJEMY!

Zmiana planów nie ostudziła naszego zapału i z wielką radością przeżywaliśmy wspólnie nasze święto.

Rozpoczęliśmy od przywitania Szanownych Gości z Zespołu Placówek Specjalnych oraz Fundacji Wieloprofilowego Usprawniania Od Nowa, którzy od samego początku wspierają nasze działania. Serdecznie dziękujemy Państwu za każde wsparcie i współpracę. DZIĘKUJEMY!

Następnie przeprowadziliśmy rozgrzewkę oraz nasi wspaniali zawodnicy pokazali swoje umiejętności podczas strzałów na bramkę. Każdy z uczestników otrzymał wielkie brawa, ale też upominki i najważniejsze – PAMIĄTKOWE MEDALE.

To było wspaniałe wydarzenie!

Wielkie gratulacje dla naszych wspaniałych dzieci z niepełnosprawnościami za pierwszy rok wspólnych treningów w ramach projektu AP SPRAWNI!

Brawa należą się również dla Sztabu Szkoleniowego:

Pani Agnieszki Synowiec, Pani Angeliki Brzoskowskiej i Pana Patryka Lasockiego.

Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom i Opiekunom dzieci, za zaufanie!

Następne świętowanie już za rok. A tymczasem zapraszamy na zajęcia piłkarskie „AP SPRAWNI” – DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI – by razem z nami spełniać piłkarskie marzenia!

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia.