9 URODZINY AKADEMII - DZIĘKUJEMY!

Drodzy Przyjaciele!

Dokładnie dzisiaj – 13.05.2024r. – mija 9 lat od założenia naszej AKADEMII!

Jestem szczęśliwy, że po 9 latach - możemy nadal z wielką satysfakcją organizować w TCZEWIE, zajęcia i treningi piłkarskie dla dzieci w 5 wyjątkowych projektach, które wspólnie łączą się w 1 SPORTOWĄ RODZINĘ pod nazwą:

"AKADEMIA PIŁKARSKA MATEUSZ BRZOSKOWSKI”.

Projekt "AP TCZEW" - to drużynowe treningi dla dzieci od 4-5 roku życia. Zespoły-drużyny: AP Tczew 2007/2008,2009 | AP Tczew 2010/2011 | AP Tczew 2013/2012 | AP Tczew 2014/2015 | AP Tczew 2016/2017 | AP Tczew 2018/2019.

Projekt "PIERWSZA SZKÓŁKA" - to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej, dla dzieci od 2 roku życia z aktywnym udziałem rodziców/opiekunów.

Projekt "AP SPRAWNI" - to nasza wyjątkowa drużyna, w której trenują piłkę nożną dzieci z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI.

Projekt "PROGRAM AP TECHNIKA" - to dodatkowe treningi indywidualne, profesjonalne korepetycje piłkarskie, które prowadzimy w 3 wariantach: 1)Technika poziom zaawansowany, 2)Technika poziom podstawowy, 3)Technika bramkarza.

Projekt "AP FUN" - to organizacja sportowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży: +obozy+półkolonie+warsztaty+wycieczki.

Dodajmy także, że 24.06.2023r., podczas rodzinnego pikniku piłkarskiego, do „Sportowej Rodziny AP”, dołączyło oficjalnie: "CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWE AP KOŚLINKA". To wyjątkowe miejsce, położone z dala od miejskiego zgiełku i ruchliwych ulic, idealne do spędzania czasu na świeżym powietrzu dla dzieci i rodzin oraz wszystkich miłośników natury, malowniczego krajobrazu, sportu i rekreacji.

Naszym wielkim atutem jest realizacja w Akademii - od samego początku jednej, dokładnie zaprogramowanej metodologii: „KATALOŃSKI SYSTEM SZKOLENIA – FILOZOFIA FC BARCELONA". W ramach programu, dbamy o szkolenie piłkarskie i wychowanie poprzez sport, czego efektem jest bogata oferta aktywności i zaangażowanie w wiele niesamowitych wydarzeń.

Wierzymy, że wspólna misja i dalsza, wytężona praca osób związanych z naszą Akademią, pozwoli na kolejne wyznaczanie nowych trendów i standardów w szkoleniu piłkarskim i sportowym wychowaniu dzieci i młodzieży.

Stawiamy na dalszy rozwój – wszystko dla dobra i radości naszych wychowanków!

Zachęcam do odwiedzin naszej strony WWW.APTCZEW.PL – jest tam kawał naszej historii…;-)

DZIĘKUJEMY ZA NIESAMOWITE 9 LAT!

Dziękujemy Sponsorom, Instytucjom, Przyjaciołom, Wspaniałym Ludziom o wielkim sercu, którzy na przełomie tych 9 lat wspierali nasze inicjatywy – wszystko z myślą o dzieciach!

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom za zaufanie! Dziękujemy Państwu za wybór naszej Akademii dla swoich wspaniałych dzieci – to dla nas zaszczyt!

Dziękuję Współpracownikom i Kadrze Szkoleniowej za wspaniałą pracę, pasję i wielki profesjonalizm.

Dziękujemy naszym Piłkarkom i Piłkarzom! Tym aktualnie trenującym i tym, którzy na przełomie 9 lat doskonalili swoje umiejętności w barwach AP.

Dziękuję mojej Rodzinie, za wsparcie, wielką wyrozumiałość i współtworzenie Akademii.

2015-2024 / 9 LAT AP!

DRODZY PRZYJACIELE - DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!

Mateusz Brzoskowski,

właściciel „Akademia Piłkarska MB”