AP Sztum z dyplomami za sezon 2019/2020.

W poniedziałek, 22.06.2020r., miało miejsce szczególne wydarzenie w Oddziale Akademii w Sztumie.

W tym dniu, dzieci z AP Sztum Grupy Młodszej i AP Sztum Grupy Starszej, otrzymały dyplomy:

„ZA AKTYWNY UDZIAŁ W SZKOLENIU PIŁKARSKIM – SEZON 2019/2020”.

Uroczyste wręczenie dyplomów, ma zawsze dla naszej społeczności piłkarskiej, podniosły charakter.

Nie inaczej było również w Sztumie. Dyplomami chcemy wyrazić nasze podziękowanie dla dzieci, a także pogratulować piłkarkom i piłkarzom, kolejnego roku szkolenia w barwach Akademii!

Dzieci z AP Sztum rozwijają się doskonale! Widać, że uwielbiają piłkę i wspólna gra z koleżankami i kolegami z drużyny, przynosi im wielką frajdę. Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy drużynom AP Sztum, dobrego sezonu 2019/2020!

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom naszych dzieci, za zaufanie i wspaniałą współpracę!

Podziękowanie kierujemy również do sztabu szkoleniowego AP Sztum. Za pasję, pracę i zaangażowanie włożone w proces szkolenia i wychowania! Pan Trener Koordynator Piotr Kiełb i pan Trener Przemysław Perwenis, ciężko pracowali dla dobra naszych dzieci. Gratulujemy Panowie!

Przypominamy, że drużyny: AP Sztum Grupa Młodsza i AP Sztum Grupa Starsza – trenują normalnie do samego końca czerwca. Następnie udamy się na krótką przerwę, po której spotkamy się ponownie na zajęciach już w ostatnim tygodniu lipca (od 27.07.20).

A jeszcze 01.07.20 – Ostatni przed przerwą, trening AP Sztum Rocznik 2014/2015 ze słodką niespodzianką na samym końcu :-)

Poniżej pełna galeria zdjęć z wydarzenia.