Rocznik 2007 na Kaszub Cup.

W dniach 19-20.11.2016, odbył się w Luzinie halowy turniej „Kaszub Cup” z udziałem Akademii Piłkarskiej MB Tczew Rocznik 2007.

W turnieju udział wzięło 25 drużyn podzielonych na 5 grup. Los chciał, że trafiliśmy do grupy D, gdzie przyszło nam grać z drużynami: GOSRiT Luzino, Jaguar Gdańsk, Jedyneczka Kartuzy, Concordia Elbląg.

Świetna gra, zaangażowanie całej drużyny spowodowały, że zajęliśmy w grupie 1 miejsce, co dało nam prawo do grania z najlepszymi drużynami turnieju.

W niedziele drużyny zostały podzielone według zajętej w sobotę pozycji, a więc my zagraliśmy w grupie finałowej z pozostałymi zwycięzcami grup.

W niedziele rywalizowaliśmy z drużynami: Bałtyk Gdynia, GKS Kowale, Błękitni Wejherowo, Sparta Sycewice.

Ostatecznie zajęliśmy wspaniałe 4 miejsce na 25 drużyn co jest wielkim sukcesem naszej ekipy.

Wielkie gratulacje dla naszych dzieci za wspaniałą grę, która została zauważona przez obserwatorów turnieju. Dziękujemy!

Dodatkowo Zuzia Grzywińska została wybrana najlepszym zawodnikiem turnieju z czego jesteśmy dumni!

Podziękowania kierujemy do Rodziców za doping i pomoc organizacyjną.