Rocznik 2008-turniej ligowy w Tczewie.

W niedziele, 28.04.2019, Drużyna Rocznika 2008 Akademii Piłkarskiej MB Tczew rozegrała 1 turniej ligowy rundy wiosennej w ramach rozgrywek prowadzonych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej.

1 turniej rundy wiosennej odbył się na boisku w Tczewie, a nasza drużyna była gospodarzem rozgrywek. W to niedzielne popołudnie rozegraliśmy 5 bardzo udanych meczów w każdym pokazując wysoki poziom. Chłopcy włożyli w swoją piękną grę wiele serca i siły. Jesteśmy z naszej drużyny bardzo dumni!

Kadra rocznika 2008, która zagrała w turnieju:

Konrad Boguszewski, Maksymilian Dudziak, Jakub Dudziak, Igor Szoła, Maksymilian Korzeniewski, Bartosz Szramka, Adrian Serafin, Paweł Lewandowski, Bartosz Bieszke, Igor Demps, Łukasz Klein, Tadeusz Jagodziński, Oliwier Bieniek.

Nasze mecze w turnieju:

Akademia Piłkarska MB Tczew 3:0 Powiśle Dzierzgoń

Akademia Piłkarska MB Tczew 3:0 KP Starogard Gd.

Akademia Piłkarska MB Tczew 6:0 Pogoń Smętowo

Akademia Piłkarska MB Tczew 3:1 Keramzyt Szprudowo

Akademia Piłkarska MB Tczew 1:0 Orzeł Subkowy

Tabela po turnieju nr 1 oraz pozostałe mecze dostępne tu: http://www.pomorski-zpn.pl/rozgrywki#30585

Poniżej galeria z dzisiejszych rozgrywek.