Rocznik 2008 zagrał z KP Starogard.

W niedziele, 08.09.2019, Drużyna Rocznika 2008 Akademii Piłkarskiej MB Tczew, rozegrała mecz z KP Starogard Gdański w ramach 2 kolejki ligi Młodzik D2 – Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Na boisku przy ul. Ceglarskiej w Tczewie pierwszy raz w tym sezonie nasza drużyna zagrała w charakterze gospodarza. Zagraliśmy bardzo solidne spotkanie. Nasi piłkarze angażowali się w każdą akcję, byli również bardzo pomysłowi w swoich decyzjach co bardzo nas cieszy.

Ostateczny wynik to 6:2 dla AP Tczew! Wielkie brawa dla naszej drużyny!

Gole dla nas zdobywali:

2- Paweł Lewandowski, 1- Bartosz Bieszke, 1- Igor Demps, 1- Nikodem Klebieko, 1- Maksymilian Dudziak (wszystkiego najlepszego Maksiu!)

Kadra AP Tczew grająca w meczu:

Igor Szoła, Igor Demps, Adrian Serafin, Nikodem Klebieko, Bartosz Bieszke, Maksymilian Dudziak, Maksymilian Korzeniewski, Paweł Lewandowski, Konrad Boguszewski, Bartosz Szramka, Bartosz Niemas, Nikodem Sobkowiak, Mikołaj Żygowski, Michał Ossowski.