Rocznik 2012 na turnieju w Starogardzie Gd.

Za nami KP Starogard CUP!

 


13 stycznia 2019 r. na długo utkwi w pamięci naszych piłkarzy z rocznika 2012, ich rodziców oraz wszystkich, którzy tego dnia dopingowali nas w hali sportowej im. Gerarda Podolskiego w Starogardzie Gdańskim. Kibice, którzy po brzegi wypełnili trybuny hali, przez ponad 7 godzin byli świadkami wspaniałych meczów, wielkich emocji i wzruszeń.


Pierwszy turniej w życiu młodego piłkarza to niesamowite przeżycie... Pełna hala dopingujących kibiców, rodzice i dziadkowie na trybunach, zegar i tablica z wynikami, sędzia, wołający coś trener i jeszcze inna drużyna, z którą mam grać... Jak tu skupić się na boisku i piłce? :-)


Nasi zawodnicy pokazali jednak, że można i zaprezentowali się z jak najlepszej strony podczas turnieju KP Starogard CUP. Piękne gole, mnóstwo walki i pojedynków o czym świadczą zdarte kolana, wspaniała zabawa oraz niesamowite mecze, pokazują jak dużo „serca” zostawiliśmy na boisku.
W trakcie turnieju zmierzyliśmy się z taki drużynami jak: Futbolaki Słupsk, GKS Przodkowo, Football Academy Malbork, Football Academy Tczew, Escola Pruszcz Gdański, Rodło Kwidzyn, KP Starogard Gdański, Jedynka Pelplin.


W turnieju wystawiliśmy 2 drużyny, w składzie których zaprezentowali się chłopcy:
Filip Klein, Piotr Jędraszewski, Kacper Pusz, Wiktor Resmerowski, Oskar Rajek, Filip Jagodziński, Alan Dysarz, Jakub Sobieraj, Karol Szadkowski, Kacper Woźniak, Xavier Brzoskowski, Filip Bobrowski, Franek Kielbratowski.


Dziękujemy wszystkim rodzicom i opiekunom za obecność i doping !


P.S.
Raz, dwa, trzy AP Tczew to my!