Za nami APCAMP-LATO2023 w CETNIEWIE!

W dniach 14-20.08.2023, młodzi piłkarze (roczniki: 2007-2015) z drużyn AP TCZEW, uczestniczyli w letnim obozie piłkarskim:

„ A P C A M P – L A T O 2 0 2 3 ”

w Centralnym Ośrodku Sportu Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo” Władysławowo,

którego organizatorem była „AKADEMIA PIŁKARSKA MATEUSZ BRZOSKOWSKI”,

w ramach projektu: „AP FUN” /organizacja sportowego wypoczynku dla dzieci/.

OBÓZ Z CERTYFIKATEM POTWIERDZAJĄCYM ZGŁOSZENIE WYPOCZYNKU DZIECI I MŁODZIEŻY KURATOROWI OŚWIATY.

Wielkim wydarzeniem dla wszystkich były odwiedziny naszego zgrupowania przez Pana JACKA GÓRALSKIEGO (reprezentant Polski w piłce nożnej. Zawodnik m.in. Wisły Płock, Jagiellonii Białystok, Łudogorec Razgrad, Kajrat Ałmaty, VfL Bochum).

Przez 2 dni, młodzi piłkarze mieli zaszczyt trenować razem z Jackiem Góralskim. Nasz Gość uczestniczył w treningach na boisku i plaży, rozegrał z dziećmi mecze turniejowe, a po wspólnych zajęciach chętnie rozmawiał z chłopcami i trenerami. Oczywiście nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć. Jedno jest pewne, że nigdy nie zapomnimy tego inspirującego dla nas czasu. Pragniemy serdecznie podziękować panu Jackowi Góralskiemu za aktywny udział w obozie piłkarskim Akademii. Dziękujemy za wielką życzliwość , prezenty dla obozowiczów (buty,koszulki,kurtki,dresy) i niezapomniane wrażenia!

Na APCAMP-LATO2023 przeprowadzonych zostało:

  • 17 sesji treningowych w tym: treningi drużynowe na boiskach, treningi motoryczno-gimnastyczne na plaży, treningi bramkarskie, mecze i gry kontrolne, mecz kontrolny z Flauta Gdynia – wszystkie zajęcia wg systemu szkolenia AP (Katalońska Filozofia Piłkarska – FC Barcelona).
  • 6 zajęć teoretycznych w profesjonalnej Sali konferencyjnej. Zajęcia edukacyjne – metodologia szkolenia Akademii – Katalońska Filozofia Piłkarska – FCBarcelona.
  • Zajęcia dotyczące prawidłowego żywienia.
  • Zajęcia profilaktyczno-wychowawcze.
  • Zajęcia sportowo-rekreacyjne: BASEN - zajęcia i zabawy w pływalni, relaks i regeneracja w jacuzzi.
  • Zajęcia sportowo-edukacyjne na SIŁOWNI.
  • Spacery z poznawaniem zabytków i atrakcji miasta, historii i tradycji związanych z regionem.
  • Braliśmy udział w obozowych konkursach, m.in.:Za odpowiedzialność, punktualność, dbanie o porządek w pokojach i współpracę wewnątrz nich (na koniec dnia, dzieci zdobywały specjalne punkty) / Za bycie dobrym Kumplem z Drużyny, za pomoc koleżeńską i okazywane wszystkim wsparcie / „Król strzelców rzutów karnych” – z trenerem Krzysztofem w bramce. Jak konkursy to również specjalne nagrody-podziękowania, a wśród nich miedzy innymi: wyjścia na lody / podpisane koszulki: Jacka Góralskiego / nagrody od firmy GRUPA ZDUNEK.DZIĘKUJEMY za okazane serce!!!

Wszystko w topowym Ośrodku, który służy przygotowaniom kadry narodowej różnych dyscyplin – do udziału w igrzyskach olimpijskich, igrzyskach paraolimpijskich bądź mistrzostwach międzynarodowych!

Serdecznie dziękujemy Opiekunom – Trenerom, za pracę, pasję i profesjonalizm!

Dziękujemy Całemu zespołowi AP i wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wyjazdu na obóz i fantastycznego – a przede wszystkim bezpiecznego uczestnictwa w letnim wypoczynku dzieci.

Wreszcie dziękujemy NAJWAŻNIEJSZYM – naszym młodym piłkarzom, za wzorową postawę i wielką formę! Jesteśmy dumni ze wszystkich, BRAWO!

---

DOSTĘPNA JEST JUŻ RÓWNIEŻ PEŁNA, BOGATA GALERIA ZDJĘĆ

Z PAMIĄTKOWYMI ZDJĘCIAMI DZIECI Z CAŁEGO POBYTU!

Link do zdjęć: http://aptczew.pl/gallery/60781