Za nami pierwsze zajęcia AP SPRAWNI!

Dnia 23.09 odbyły się pierwsze zajęcia w ramach projektu „AP SPRAWNI”, w którym biorą udział dzieci z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI od 5 roku życia. Było to niesamowite wydarzenie przepełnione entuzjazmem i chęcią czerpania radości z zajęć sportowych.

Najpierw grupa gromkimi brawami powitała każdego z uczestników, a następnie przeszliśmy do pierwszych zabaw ogólnorozwojowych, które pomogły nam lepiej się poznać. Następnie rozpoczęliśmy trening z piłką. Próbowaliśmy swoich sił w prowadzeniu jej, ale także w rzutach karnych. Udało nam się nawet przeprowadzić pierwszy krótki mecz naszych wspaniałych zawodników.

Trzeba przyznać, że dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały wszystkie ćwiczenia proponowane przez trenerów. Mogliśmy też liczyć na wspaniałą publiczność składającą się z niezastąpionych rodziców, którzy wiedzą, jak ważny jest dla dzieci rozwój fizyczny, ale także przebywanie w grupie i rozwijanie umiejętności społecznych.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasz innowacyjny projekt zyskał swoich odbiorców i oczywiście zapraszamy kolejne chętne osoby, które razem z nami chcą wkroczyć do świata katalońskiego futbolu.

----------

Zapisy na treningi piłki nożnej dla dzieci z niepełnosprawnością i szczegółowe informacje => http://aptczew.pl/ap-sprawni

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia.