Za rocznikiem 2013 pierwszy rok szkolenia!

To już rok wspólnych treningów Drużyny Rocznika 2013 Akademii Piłkarskiej MB Tczew, poznawania siebie nawzajem, zabaw, a przede wszystkim zainteresowania dzieci sportem!

Pierwszy etap szkolenia według naszej filozofii jest bardzo wyjątkowy. Tu rodzi się pasja do piłki nożnej. To właśnie w pierwszym roku ważny jest ruch, poruszanie z piłką i wszystkie opowieści z ruchem związane :-)

Dzieci udawały się samolotami na różne wysepki, jeździły autami po ulicach, omijały „łapiące drzewa”, czy uciekały przed kumplem, który był „berkiem” :-) Były „Bobami Budowniczymi” czy dzielnie walczyły w bitwach statków :-)

Oczywiście w każdym treningu przychodził czas na mecze tak bardzo wyczekiwane :-)

Dzieci zamieniały się wtedy w Lewandowskiego, Messiego czy Ronaldo i rozgrywały wielkie spotkania niczym te z Ligi Mistrzów! :-)

Nasza drużyna zrobiła przez ten rok niesamowity postęp. Jesteśmy dumni ze wszystkich! Dziękujemy Rodzicom za zaufanie i powierzenie nam swoich Skarbów!

W środę, 24.04.2019 r. odbył się specjalny trening połączony z Dniem Rodziny. Dzieci otrzymały po zajęciach dyplom „Super Piłkarza” za aktywny udział w pierwszym roku szkolenia a także słodki upominek.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy – pierwszy etap za nami…

Czas rozpocząć dalszą przygodę drużyny AP Tczew 2013 z piłką nożną!

Od maja spotykać się będziemy na treningach 2 razy w tygodniu.

Zapraszamy w poniedziałki – 16:30-18:00 i środy – 18:00-19:00 na boisko orlik przy ul. Królowej Marysieńki w Tczewie (PCS, 2LO).

Będzie się działo :-)