Przedstawiamy AP Sztum!

Przedstawiamy Państwu nasz ŚWIAT KATALOŃSKIEGO FUTBOLU w Sztumie!

Jesteśmy Akademią, dla której najważniejsza jest wychowawcza rola sportu dla młodego człowieka. I takie hasło zaproponowaliśmy również dla Sztumu!

Akademia w Sztumie to zajęcia dla dzieci od 5 roku życia. Nasz Oddział oficjalnie powstał w 2018 roku. Trzeba podkreślić, że Sztum to miasto gdzie urodził się właściciel naszej Akademii!

Choć cała wizja i szczegóły były opracowywane przez długie miesiące to pierwsze spotkanie z dziećmi i opiekunami miało miejsce w gościnnych progach Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie dokładnie 24.05.2018r. a treningi ruszyły już w czerwcu tego samego roku. Warto również odnotować 1 urodziny naszego Oddziału, które w cudownej, piłkarskiej atmosferze obchodziliśmy rzecz jasna wspólnie z drużynami AP Tczew w czerwcu 2019 roku (więcej o tym pisaliśmy tu: http://aptczew.pl/swietowalismy-1-urodziny-ap-sztum ).

Obecnie trenują w naszym Oddziale w Sztumie dzieci z roczników 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i co nas bardzo cieszy coraz więcej dzieci z rocznika 2014.

Nasi młodzi piłkarze i piłkarki są aktualnie podzieleni na 2 grupy treningowe: AP Sztum Grupa Starsza i AP Sztum Grupa Młodsza.

Nad całością czuwa pan trener koordynator Piotr Kiełb.

Oczywiście AP Sztum jak i cała Akademia pracuje według jednego programu szkoleniowego – Kataloński System Szkolenia.

Dziękujemy Państwu za zaufanie!

Poniżej zdjęcia kadrowe drużyn AP Sztum.