Przedstawiamy Drużyny AP Tczew!

Dziś przedstawiamy Państwu nasz ŚWIAT KATALOŃSKIEGO FUTBOLU w Tczewie!

Jesteśmy Akademią, dla której najważniejsza jest wychowawcza rola sportu dla młodego człowieka. To jest dla nas najważniejsze!

Akademia w Tczewie to treningi dla dzieci od 4-5 roku życia. Powstaliśmy dokładnie 13.05.2015 roku i postawiliśmy sobie za cel codzienny rozwój.

Już w maju 2020 roku czeka nas jubileusz 5-lecia istnienia!

Dzieje się u nas bardzo dużo, a w wielkim skrócie wymienić można:

  • Udział w niezliczonej ilości turniejów regionalnych, ogólnopolskich, międzynarodowych. Uczestniczyliśmy w „Amber Cup 2018” w Ergo Arenie. Do tego największego turnieju w Polsce, Organizatorzy zaprosili tylko najlepsze drużyny rocznika 2008 a całość transmitowała telewizja „Polsat Sport”!
  • Spotkaliśmy ciekawych i wartościowych ludzi sportu (np. Piotr Myszka, Piotr Świerczewski, Kamil Grosicki).
  • Uczestniczyliśmy już w 5 zgrupowania – obozach piłkarskich w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Cetniewo we Władysławowie.
  • Wprowadziliśmy Dzień Rodziny na ostatnim treningu miesiąca.
  • Gramy mecze przyjaźni Akademii czyli integrujemy nasze 2 ośrodki z Tczewa i ze Sztumu!
  • Organizujemy wycieczki tematyczne np. na mecze (Stadion Energa Gdańsk).
  • Organizujemy Coroczny Bal Karnawałowy dla Rodzin i Przyjaciół.
  • Współpracujemy z naszymi wspaniałymi Przyjaciółmi, dzięki którym niejedno piłkarskie marzenie spełniliśmy czyli GRUPĄ ZDUNEK oraz innymi Firmami, Szlachetnymi Ludźmi, którzy nam ufają i wspierają nasze inicjatywy dzięki czemu jesteśmy wiarygodni!

Obecnie trenują w naszych szeregach roczniki 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014. Łącznie to około 150 młodych piłkarzy i piłkarek kochających piłkę nożną.

Naszymi wspaniałymi dziećmi opiekuje się 8 trenerów – co bardzo ważne w każdej drużynie jest 2 trenerów – Wiodący/Główny i Współpracujący/Asystent.

Wszyscy pracujemy według jednego programu szkoleniowego – Kataloński System Szkolenia.

Dziękujemy Państwu za zaufanie!

Poniżej zdjęcia kadrowe drużyn AP Tczew.